TÜRKİYE’NİN 10 KARİYER SİTESİ

Türkiye’nin 10 Kariyer Sitesi

Bildiğiniz gibi ülkemizde işsizlik oranı yüksek ve çevresi olmayan kişiler için iş bulmak, iş ilanlarından zamanında haberdar olmak zor. Ancak bu konuda yardım alabileceğiniz, becerilerinize uygun iş bulabileceğiniz veya aradığınız niteliklerde eleman bulabileceğiniz siteler var.

1. careerjetÖzgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, konuma göre , illere göre iş ilanları gibi seçenekleride var. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

2eleman.netÖzgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, acil iş ilanları, illere göre iş ilanları gibi seçenekleride var. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

3. eleman.yenibiris: Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, ve detaylı arama imkanları sunuyor. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

4. isvar.comÜyelik ve özeçmiş oluşturma yok. sadece bölge ve bölümlere göre iş arama yapabiliyorsunuz.

5. tr.indeed.comÖzgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz.  anahtar kelimeye göre iş arama, ve gelişmiş arama seçeneği de var. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

6. http://jooble-tr.com/Üyelik ve özeçmiş oluşturma yok. sadece bölge ve bölümlere göre iş arama yapabiliyorsunuz.

7. kariyer.netDiğer sitelere göre daha gelişmiş bir sitedir, ancak genelde yönetici ve hizmet sektörü iş ilanları bulabileceğiniz bir sitedir.Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, acil iş ilanları, illere göre iş ilanları gibi seçenekleride var. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

8. esube.iskur.gov.tr: T.C. kimlik numaranız ile kayıt olabiliyorsunuz. Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. İş kur size bir meslek danışmanı atar, sadece iş bulma hakkında hizmet vermez geniş işsizlik sigortası, özlük hakları gibi konularda da danışabileceğiniz bir resmi sitedir.

9 sahibindenİş ilanları da yayınlıyor.

10. tr.jobrapido: Üyelik ve özeçmiş oluşturma yok. sadece bölge ve bölümlere göre iş arama yapabiliyorsunuz.Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.'Türkiye’nin 10 Kariyer Sitesi' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

%d blogcu bunu beğendi: