66 SAATTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI SERTİFİKASI

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 25 NİSANDA DIŞ TİCARET UZMANLIĞI EĞİTİMİ VERECEK

Marmara Üniversitesi ve Business Management İnstitute işbirliğiyle geliştirilmiş programın amacı: Dış Ticaret uzmanları yetiştirmek. Eğitim toplam 66 saat sürüyor ve eğitim günleri cumartesi – pazar olarak belirlenmiş.

Marmara Üniversitesinin açıklamasına göre eğitim:” işletmelerin ithalat ve ihracat departmanlarında çalışanlar, dış ticaret ve gümrük müşavirlik firmaları çalışanları, serbest muhasebeci ve mali müşavirler ile birlikte dış ticaret konusunda uzmanlaşmak isteyenlere yöneliktir. Uluslar arası ticaret alanında kariyer hedefi olan, kendini geliştirmek isteyen, mesleki ilerleme sağlamak isteyen, yeni mezun, uzman, orta düzey yönetici seviyesindeki kişilere yöneliktir. ” 

Yüksek Lisans niteliğinde ve Dış Ticaretin bütün konularını kapsayan eğitim programı içeriği, dış ticarette uzmanlaşmak için iyi bir fırsat. Marmara Üniversitesi eğitimi, ücret karşılığında veriyor, benzer eğitim programları da var. Katılmak isteyenler takip edebilir. Ayrıntılı bilgi için: www.bm-institute.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 'MARMARA ÜNİVERSİTESİ 25 NİSANDA DIŞ TİCARET UZMANLIĞI EĞİTİMİ VERECEK' have 30 comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

%d blogcu bunu beğendi: